POSILOVNA

Posilovna o rozloze 422 m2 s kvalitními posilovacími stroji značky VITA, které jsou doplněny dalšími pomůckami a stroji tak, aby Vám nic nechybělo a měli jste možnost si svůj trénink dokonale užít.

Ceník

 

 

Osobní tréninky

Nabízíme osobní tréninky s akreditovaným fitness trenérem. Pokud se bojíte začít cvičit, máte nějaký zdravotní problém, kvůli kterému se bojíte posilovat, stydíte se, nebo cokoli jiného, pod dohledem trenéra všechny takové starosti odpadnou. Svěřte se do rukou profesionála. Je to nejlepší cesta k vytouženému výsledku.

Nutriční poradenství

Potřebujete shodit tělesný tuk, přibrat svalovou hmotu, poradit jak se správně stravovat? Nabízíme výživové poradenství a sestavení jídelníčku na míru.

CeníkDomluvit termín

POWER PLATE

Power Plate je cvičební stroj, s vibrační plošinou, který přináší nový rozměr do kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Power Plate pracuje na principu přenášení vibrací do svalů, které jsou nuceny rychleji pracovat, reflexivně se stahovat a roztahovat. Tím se stává celý trénink INTENZIVNĚJŠÍ! Vibrace urychlují účinek, proto za 30 minut dosáhnete stejných účinků jako při běžném cvičení trvajícím 1 až 1,5 hodiny. Během této krátké chvíle procvičíte svalstvo celého těla, dokonce i svalová vlákna, která nejsou ovlivnitelná při běžném cvičení.

  • efektivní nástroj na hubnutí
  • tvaruje postavu, posiluje svalstvo
  • redukce či prevence proti celulitidě
  • zlepšuje fyzickou kondici, svalovou sílu a celkovou koordinaci pohybů
  • umožňuje masáž vybraných svalových partií
  • zrychluje funkčnost metabolismu odbourávání tuků
  • ulevuje od bolesti zad, prevence bolesti zad a krční páteře
  • zesiluje kostní hmotu, prevence proti osteoporóze

CeníkRezervace

Box, kickbox

U nás lze trénovat kondiční box nebo kickbox. Trénink se skládá za nácviků úderů, kopů, různých kombinací. U těchto sportů se rozvíjí rychlost, dynamika, postřeh, výdrž. Důraz je kladen na fyzickou přípravu. Kondiční znamená, že se vše naučíte, ale nejedná se o přípravu na zápas, tedy případné sparingy jsou jen slabě kontaktní.

CeníkRezervace

Solárium

V našem soláriu máme nejnovější trubice od německého výrobce Wild Sun. Jedná se o kombinaci uv zářivek a kolagenových zářivek. Touhle kombinací dochází k vyhlazení vrásek, redukci zápachu po opalovaní, vytváří se vitamín D, je jemnější kůže a k dalším velice příznivým účinkům na pokožku.

CeníkRezervace

Bar

Ve fitness baru zákazníkům nabízíme veškeré dostupné suplementy. Zejména aminokyseliny BCAA, proteiny, iontové nápoje, spalovače tuků, před tréninkové NO doplňky, proteinové tyčinky, proteinové kaše a mnoho dalšího. Můžete si také u nás objednat zboží, které si přejte.